Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів - Показать сообщение отдельно - СО2 подскажите по фитингам и клапанам
Показать сообщение отдельно
Старый 26.07.2007, 15:52   #4
Живу я тут
  
 
Аватар для vanessa
 
Регистрация: 20.02.2005
Адрес: Вишгород
Сообщений: 1,220
Поблагодарил(а) : 142
Поблагодарили 345 раз(а) в 200 сообщениях
Отправить сообщение для vanessa с помощью ICQ
Відповідь: СО2 подскажите по фитингам и клапанам ===www.aquaforum.ua===

Ось кинув оком праворуч.
Електроклапан A331-1C2
Кран - RFO-382-1/8"
нажаль фімілії на фітінгах не написані, та фітінги до цих речей потрібні із різьбою 1/8"
трубку я брав ПВХ 6мм, Вам її знайти мабуть буде складно отже беріть трубку, що до компресорів їде. Вона правда тонкостінна, тому тиску більше 50кПа (кПа а не інших одиниць, якшо у Вас на маноментрі не вони тоді переведить скільки це буде для Вашого манометра) не витримає. тому фітінки треба брати із гайками, а не самозажимні. До речі для самозажимних фітінгів треба якісну трубку інкше вони не будуть тримати. Далі трубку можна просто одіти на штуцера зворотнього клапана без всяких фітінгів.

Із редуктором проблема. Я колись намагався підібрати туди фітінг. там різьба М12 крок 1.25 (або 1.5 вже точно не пам'ятаю). Фінітга із такою різьбою я не знайшов, тому прийшлося йти до токаря і просити його точити перехідник із М12 крок 1.25 зовнішньої різьби на 1/8" внутрішньої. Я робив саме так - у мене токар знайомий є.

vanessa поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил vanessa за данный пост:
Nikola (26.07.2007)