Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів - Показать сообщение отдельно - Комп"ютер типа Р-166 как акваконтроллер
Показать сообщение отдельно
Старый 26.02.2008, 14:33   #11
Живу я тут
  
 
Аватар для vanessa
 
Регистрация: 20.02.2005
Адрес: Вишгород
Сообщений: 1,220
Поблагодарил(а) : 142
Поблагодарили 345 раз(а) в 200 сообщениях
Отправить сообщение для vanessa с помощью ICQ
Відповідь: Комп"ютер типа Р-166 как акваконтроллер ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от keepo Посмотреть сообщение
vanessa, можна з цього місця поконкретніше, наскільки я знаю ви дуже тісно контактуєте з такими речами.
Я вмію паяти, програмував... думаю справлюсь, от тільки інформації треба трохи більше.
Я мав наувазі різноманітні датчики(температура, рН, рівень води в банці) та виконавчі механізми (реле, клапана) які якимось чином потрібно прикрутити до компа. Варіантів безліч. Ось так, наприклад
Цитата:
Сообщение от Ajar
В целом к компу можно прикручивать атмегу
Хоча це із розряду забивання гвіздків чимось накшталт синхрофазатрону -Мега і сама непогано спрявляється із управлінням банкою. А можна взяти банальний uln2003, припаяти до LPT та додати пару реле і вже можна управляти по-мінімуму: світло, фільтр. Прямо на COM-порт можна спаяти простенький адаптер на двох транзисторах та підв'язати мережу i-wire куди можна притнути датчики, того ж рівня, температури (конкретно DS18B20) і рН.
про 100-150 Ватт потужності - це не зовсім вірно, якщо система буде без монітора, то 20-30 не більше. Ставити, як пропонував той-же юнікс + apache + mrtg чи rrd і управляти цим всім щастям із іншого компа через веб-інтерфейс.

Вобщим ідей багато. Та я так робити не буду і не тому що заскладно, а тому що мені теж, як і Ajar'у, простіше на Мега робити......а для історії, прикрутити до меги мікросхему ОЗУ із батарейкою, щоб вистачило пам'яті трендувати декілька параметрів десь так на 2-3 неділі....

vanessa поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил vanessa за данный пост:
keepo (26.02.2008)