Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів - Показать сообщение отдельно - Проект "Реактор для Со2 системы"
Показать сообщение отдельно
Старый 29.02.2008, 10:03   #9
Живу я тут
  
 
Аватар для vanessa
 
Регистрация: 20.02.2005
Адрес: Вишгород
Сообщений: 1,220
Поблагодарил(а) : 142
Поблагодарили 345 раз(а) в 200 сообщениях
Отправить сообщение для vanessa с помощью ICQ
Відповідь: Проект "Реактор для Со2 системы" ===www.aquaforum.ua===

Тобто якщо на виході газо-водяна суміш, то такий реактор називається форсіруваним. Взагалі читав я аманію на цю тему. Потім експерименти в своїй банці робив. Зараз у мене для цієї мети стоїть маленька китайська помпа за 30 грн з інжектором на вході. пробував я просто випуск робити в банку - не сподобалось - чи то у мене потік води не по-амановськи організовано чи може бульбашки великі але основну їх масу тягне до поверхні води і тільки маленька частинка йде вниз.
У мене є думка що такий змішувач, реактором це назвати якось складно, краще би працював якби були більші оберти ротора, десь так на межі кавітації...
Ще є така думка: якби частково закільцювати потік газо-водяної суміші через помпу, щоб частина частина води була свіжою, а частина, бажано та, що із більшими бульбашками знову поверталась у помпу. Тільки поки-що не придумав як це можна зробити.

ПС зараз я на вихід із помпи поставив флейту. бульбашок не дуже багато зате швидкість розчинення досить велика.


Последний раз редактировалось vanessa; 29.02.2008 в 10:09..
vanessa поза форумом   Ответить с цитированием