Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів - Показать сообщение отдельно - 120 cm Aquascape
Тема: 120 cm Aquascape
Показать сообщение отдельно
Старый 28.03.2021, 10:17   #49
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: 120 cm Aquascape ===www.aquaforum.ua===

Купив тест на нітрати Salifert, поміряв позавчора, як виявилось нітратів всього 1 мг/л. Значить тест JBL не брехав, коли теж показував низьке значення. Що ж, поступово буду збільшувати подачу макро, мабуть стаурогіну таки нітратів бракує. Решта рослин почуваються прекрасно, схоже їм з головою вистачає живлення з ґрунту, це добре. Папороті та пінатіфіда, які ростуть на корягах, дефіциту поживних речовин теж не проявляють.
На стінках полізли GDA, мабуть якийсь дисбаланс зловив, можливо через те, що за два тижні двічі зливав майже всю воду, коли пересовував акваріум, зберіг старої води літрів 50-60 лише. Цього разу з GDA вирішив не боротись, бо це марна справа, що більше їх чистиш, то більше вони ростуть, дам водоростям пройти повний життєвий цикл, думаю минуть самі. Стінки хоч і дуже хочеться почистити, але от вже тримаюсь 2 тижні, щоб не зробити цього.
Тиждень тому була велика стрижка ротал, постриг майже під корінь і посадив верхівки. Фото зроблю коли GDA відступлять і ротали трохи відростуть.
Позавчора поклав у фільтр свіжий purigen, старий вже був весь коричневий, місцями чорний. Затупив трохи, помилково спочатку замовив Matrix, замість purigen, потім помітив свою помилку і таки замовив те що треба. Зате тепер з одного з фільтрів можна буде викинути всі губки, крім останньої дрібнопористої перед головою фільтра і губок префільтра, і заповнити повністю матріксом.

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
Sector (28.03.2021), Vasyatko (02.04.2021), Yo-kroha (28.03.2021), ZiFed (28.03.2021)