Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів - Показать сообщение отдельно - Экономная и безопасная установка СО2 своими руками
Показать сообщение отдельно
Старый 20.11.2020, 21:16   #2666
Живу я тут
  
 
Регистрация: 03.09.2012
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 268
Поблагодарил(а) : 211
Поблагодарили 111 раз(а) в 81 сообщениях
Відповідь: Экономная и безопасная установка СО2 своими руками ===www.aquaforum.ua===

Блін, тільки зачепи. Я ж просто написав що зробив експеримент, і що мене цікавить живучість латуні з лимонною кислотою. Пластик - то є пластик, деталь невідомого якої якості лиття, і я не про вигляд, а про структуру. Метал - то є вєщ (в музиці теж ) . Є можливість робити по такій ціні - то чого не робити з металу? От тільки питання з матеріалом, бо з нержавійки - токар ногами соває, погано працювати з нею. Алюміній та латунь - легко. По латуні можу паяти: оловом, сріблом, міднофосфорним припоєм, можу нарізати різьби під пневматичні промислові цангові роз'єми, Алюміній - в мене аргон TIG DC і не варить алюміній(бо треба TIG AC), тобто тільки нарізка різьби під фітінги. От і цікаво чи всі кришички використовують гімнопластикові (ні кого не хочу образити - але так воно і є) чи є ще токарі і хтось може займався такими саморобками, чи є сенс замовити з нержавійки, чи латунь буде служити довго.


__________________

Tiratore.d поза форумом   Ответить с цитированием