Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів - Показать сообщение отдельно - "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE
Показать сообщение отдельно
Старый 21.01.2020, 12:25   #62
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 15.11.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 44
Поблагодарил(а) : 54
Поблагодарили 42 раз(а) в 36 сообщениях
Відповідь: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

В будь-якому випадку ротали в майбутньому можна відносно легко поміняти місцями))
Якщо дозволите, ще кілька власних спостережень. Ротала інідка, не дивлячись на фото в темі Богдана, все ж більш рожева ніж оранжева. На фото в офтопі індіка від Богдана в моєму аквасі - та, яка сама висока. І це на 60% потужності світильника. Я теж хотів додати оранжевих нот в аквас, але з нею не вийшло... До речі, здається, що росте вона помітно швидше за інші ротали. Як видно з фото вона значно перегнала одночасно посаджену h`ra.
Також пробував пересаждувати верхушки рослин як в GreenAuqa, щоб одразу отримувати гарну картинку, але в мене виходило так, що пересаджені верхушки затіняли обрізані стеблі і, отримуючи перевагу, саме вони формували нову шапку, яка була менш густою, ніж шапка, отримана після простої стрижки, коли з одного стебля виростає декілька нових (ротали грін це стосується менше, вона досить легко стає пишною, оскільки з одного стебля там наростає масса інших)). Але можливо мені на той час просто не вистачало світла і тому шапка була рідшою, ніж хотілося. Для себе вирішив перші дві стрижки проводити класично, додаючи верхушки лише в випадкові дірки між рослинами.
Ефект "вау", як на мене, від ротал досягається, коли вони утворюють пишну "шапку". Цього швидше досягти при густій посадці рослин. Думається, Вам потрібно не менше 100 стеблів різних ротал (рахуйте самі, якщо садити по 3 стеблі в лунку, то 100 стеблів - це лише 33 лунки, що досить таки не багато), але тоді ціна відносно дешевих ротал стає досить високою. Якщо, раптом, Ви будете планувати зміни в акваріумі ще тижні три, зможу віддати Вам (безкоштовно, звісно) мікс ротал - грін, індіку, h`ra і трохи сингапур. Попередня стрижка, на жаль, була лише в цю суботу, після якої просто викинув все((
Оффтоп

biologist поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил biologist за данный пост:
true_red (21.01.2020)