Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів - Показать сообщение отдельно - Какие растения наиболее подходят к барбусятнику (краткий обзор темы)
Показать сообщение отдельно
Старый 11.12.2007, 12:52   #14
Живу я тут. И барбусов люблю!
  
 
Аватар для Vovchyk
 
Регистрация: 18.08.2006
Адрес: Singapore
Сообщений: 30
Поблагодарил(а) : 12
Поблагодарили 6 раз(а) в 3 сообщениях
Ответ: Какие растения наиболее подходят к барбусятнику (краткий обзор темы) ===www.aquaforum.ua===

Короткий додаток з власного досвіду.
По-перше - Я мав/маю таких барбусів - Суматринських, Рожевих/Вогненних.
За моїм спостереженням Вогненні/Рожеві дуже люблять їсти любі рослини. А потім обломки рослин плавають по всьому акваріумі.
Також я помітив шо Вогнені люблять виривати маленькі рослини з землі (такі як мох і ”трава” і маленькі земно-в‘ючі рослини) - на такі вони ”нападали” одразу.
Може це я - але вони робили стільки хаосу у акві - шо я їх віддав знайомому акваріумісту - якому вони подобаються.

Суматринські - не так нападають на рослини.
За моїм досвідом вони НЕ виривають маленькі рослини з землі.
Також у книжках пишуть шо Суматринські їдять широколисті рослини - але за моїм досвідом навпаки - вони ніколи не чіпали широколисті великі рослини.

Але один тип рослин вони люблять їсти - не знаю як їх назвати - але у нас на ПОділлі їх називають у народі ”водяна кропива” - тобто це рослини з Голко-видними листками.
Тобто всі тоненькі Голко- та Нитко- видні рослини (схожі на ялинки) - оті вони в мене завжди кромсали - тепер у мене таких нема і не буде.

Це мої 2 копійки з власного досвіду.

Vovchyk поза форумом   Ответить с цитированием