Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів

Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів (https://www.aquaforum.ua/index.php)
-   Клуб прихильників лабіринтових риб України "Лабіринт"
(https://www.aquaforum.ua/forumdisplay.php?f=662)
-   -   Вибір емблеми клубу (https://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=165864)

Роксолана 07.11.2013 19:03

Вибір емблеми клубу
 
Вітаю всіх небайдужих прихильників лабіринтових риб!
Прошу в цій темі розмістити свої ідеї і зразки щодо емблеми нашого клуба. В кінці буде проведено опитування і визначено остаточний варіант емблеми.
Всі свої думки і зразки вказувати в цій темі!
Сподіваюсь на активну участь! =)

Подача робіт до 19:30 15 листопада . Переможець визначеться в результаті голосування. Всі роботи прохання відпрвити мені в особисті повідомлення.
Рекомендований розмір 100х50 пікселів. Векторний формат!

Dani 07.11.2013 19:22

Re: Вибір емблеми клубу
 
Если кому-то понравится, то рыбу доделаю. А то она "не из этой серии".
https://dl.dropboxusercontent.com/u/.../labirinth.jpg

Tadeus 07.11.2013 19:32

Re: Вибір емблеми клубу
 
Dani, идея нравится, я думаю там будет неплохо смотреться кто-нибудь из нитконосцев. Лялиус, например?

bossa 07.11.2013 19:32

Re: Вибір емблеми клубу
 
Цитата:

Сообщение от Роксолана (Сообщение 2592187)
Вітаю всіх небайдужих прихильників лабіринтових риб!
Прошу в цій темі розмістити свої ідеї і зразки щодо емблеми нашого клуба. В кінці буде проведено опитування і визначено остаточний варіант емблеми.
Всі свої думки і зразки вказувати в цій темі!
Сподіваюсь на активну участь! =)

Вопрс к Лидеру: можно выбрать какого то яркого представителя вида, можно эмблему, почему спрашиваю, есть дизайнер в семье, как Вы видете эмблему?

Роксолана 07.11.2013 19:32

Відповідь: Re: Вибір емблеми клубу
 
Dani, Ідея досить цікава! Втім замість золотої рибки - контури ляліуса або ж на Ваш розсуд.

Добавлено через 2 минуты
bossa, Кожна риба цікава по-своєму, втім слід вибрати справді яскравого і знайомого представника. Можна звісно гурамі перлинчастих, золотих і тп... Втім на мою думку це досить банально. Були ідеї серед людей щодо лялуса і мені це більше по душі, адже він максимально знайомий і водночас оригінальний! Хелостоми в цьому плані також цікаві, але я не уявляю їх на емблемі. =) Макроподи, лабіози та інші - все для Вас і на Ваш розсуд!

bossa 07.11.2013 20:06

Re: Відповідь: Re: Вибір емблеми клубу
 
Цитата:

Сообщение от Роксолана (Сообщение 2592255)
Dani, Ідея досить цікава! Втім замість золотої рибки - контури ляліуса або ж на Ваш розсуд.

Добавлено через 2 минуты
bossa, Кожна риба цікава по-своєму, втім слід вибрати справді яскравого і знайомого представника. Можна звісно гурамі перлинчастих, золотих і тп... Втім на мою думку це досить банально. Були ідеї серед людей щодо лялуса і мені це більше по душі, адже він максимально знайомий і водночас оригінальний! Хелостоми в цьому плані також цікаві, але я не уявляю їх на емблемі. =) Макроподи, лабіози та інші - все для Вас і на Ваш розсуд!

С изображением рыбы как бы есть идеи, но сокращения названия или использования пару слов названия клуба, хотелось бы услышать идеи. Я считаю необходимо добиться узнаваемости, плюс при выходе на выставки и,т,д, наш логотип должен эстетично (допустите выпуск значков), далеко но реально.

Sl@vik 07.11.2013 20:14

Re: Вибір емблеми клубу
 
я б хотів не скорочувати назву до "Лабіринт", нехай це буде повна назва. можливий варіант напису на латині чи анг.мові!!!!
аот стосовно зображення ляліуса-згоден, можна спробувати в чорно-білому кольорі або "негатив" чи як називаєть це стан фотографіі без кольору! як варіант!

chelovek_73 07.11.2013 20:17

Re: Вибір емблеми клубу
 
bossa, дайте мені своє мило я вам скину свої наброски, а там доробите і на загальний розсуд. А то в мене на роботі нема необхідних програм на компі. Незнаю як перевести формат "ppt" в "jpg"???

chelovek_73 07.11.2013 20:20

Re: Вибір емблеми клубу
 
Так вроді як домовились, що ляліус на лого. Я і зображення класне знайшов, обробив (похабно правда), але якщо bossa, скине мені своє мило піде скоріше.

g.sasha 07.11.2013 20:25

Re: Вибір емблеми клубу
 
Цитата:

Сообщение от chelovek_73 (Сообщение 2592346)
bossa, дайте мені своє мило я вам скину свої наброски, а там доробите і на загальний розсуд. А то в мене на роботі нема необхідних програм на компі. Незнаю як перевести формат "ppt" в "jpg"???

http://www.print-driver.ru/howto/con...t_to_jpeg.html
Я тоже за лялиуса с его усамиcode44

chelovek_73 07.11.2013 20:29

Re: Вибір емблеми клубу
 
g.sasha, так ото ж, я і на гурамі перлинного дивився і макрів і на бетта макростома... От тільки ляліус і підійшов як на мене.
Дякую за прогу, попробую.

bossa 07.11.2013 20:36

Re: Вибір емблеми клубу
 
Цитата:

Сообщение от chelovek_73 (Сообщение 2592355)
Так вроді як домовились, що ляліус на лого. Я і зображення класне знайшов, обробив (похабно правда), але якщо bossa, скине мені своє мило піде скоріше.

Для Всех 0975007717 или astra.sv.2012@mail.ru Конец года могу общаться после 14-00
Клуб лабіринтових риб України "Лабіринт".

chelovek_73 07.11.2013 21:09

Re: Вибір емблеми клубу
 
g.sasha, або я б... або програма "демо версія" і нічого не можу зробити.

chelovek_73 07.11.2013 22:22

Re: Відповідь: Re: Вибір емблеми клубу
 
Дякую Роксолана, допомогла:
http://www.aquaforum.ua/picture.php?...161511&thumb=1
примітивно поки, потім доопрацюю.

Dani 08.11.2013 00:27

Re: Re: Відповідь: Re: Вибір емблеми клубу
 
Цитата:

Сообщение от chelovek_73 (Сообщение 2592785)
Дякую Роксолана, допомогла:

примітивно поки, потім доопрацюю.

Не використовувають растрові зображення на логотипах. Є багато проблем, наприклад: щоб розмістити його під посиланням на форумі, треба буде зменьшити логотип до 100 точьок ( чи крапок :)).До речі, Ви десь запостоли лого Танганьіки-клубу, саме його, особисто я перемальовував, див. розділ Клуби. Бо у аватарних розмірах усі фото однакові: що ляліус, що трофеус, що палтус по 42,60 грн/кг. :)


Текущее время: 23:27. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.