Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів

Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів (https://www.aquaforum.ua/index.php)
-   Аквариум (https://www.aquaforum.ua/forumdisplay.php?f=127)
-   -   Завелись незвані гості (https://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=288774)

Hryvinskyi 15.03.2023 15:26

Завелись незвані гості
 
Доброго дня всім, підходящу тему не знайшов, тому вирішив створити нову.
Сьогодні побачив непонятних червяків в акваріомному грунті, підкажіть будьласка що це за напасть, і як з нею боротись.

Я спочатку побачив тільки довгі тоненькі червяки, але як взяв телефон, і почав знімати, жахнувся, грунт кишить різною нечістю

грунт фракцією 0.5-1см

nata19 15.03.2023 17:37

Re: Завелись незвані гості
 
Білі хробаки - це мабуть планарії, в неті є інформація, що можуть бути небезпечні для риб, тому виводити з аквасу тра... Нищать їх переважно за допомогою приманок, типу в марлю на ніч трохи мяса та на нитку, а зранку витягаєш приманку і в кипяток_

ТоптуновПотапов 16.03.2023 13:28

Re: Завелись незвані гості
 
Это планарии.
Уничтожить их невозможно, но они сами исчезнут как только чуть чуть созреет аквариум. Обычно не более 2-х недель они присутствуют.

Hryvinskyi 19.03.2023 14:05

Re: Завелись незвані гості
 
А що за маленька живність на відео, її погано видно але якщо придивитись можна ще побачити дуже тоненького круглого хробака, а також багато маленьких жучків.

Також сьогодні побачив малесеньких новонароджених криветок в акваріумі, і 2-3 ще носять ікру, думаю скоро знов народяться нові. Ще є мальок гупі. Я купив засіб Aquayer Планарія Стоп, він не зашкодить маленьким криветкам, або малькам?

Walentin 20.03.2023 13:52

Re: Завелись незвані гості
 
Вернуться Аквафорум - форум аквариумистов и террариумистов > Пресноводные животные
Перезагрузить страницу Микромир в аквариуме

vernakuhlman 05.04.2024 12:12

Re: Завелись незвані гості
 
Убить их невозможно, но со временем, когда аквариум достигнет определенного возраста, они исчезнут сами по себе. В большинстве случаев их продолжительность составляет менее двух недель.

geometry dash

Анатолий 05.04.2024 12:33

Re: Завелись незвані гості
 
Псевдохейлинус гексатения-полосатый губан.Враг планарий .По собственному опыту знаю.Уничтожит их очень быстро.

Анатолий 05.04.2024 12:42

Re: Завелись незвані гості
 
Но это для морского аквариума.

SergeyIL 05.04.2024 21:05

Re: Завелись незвані гості
 
Я противогистаминными препаратами (фебтал) для животных выводил. Планарии для рыб неопасны, креветок могут жрать понемногу. Есть практически всегда, сильно размножаются когда пищи на дне много, значит кормить рыбов аккуратнее.
Фебтал помогает, раз пролечить и только где-то под корягами и камнями можно заметить

Walentin 06.04.2024 20:56

Re: Завелись незвані гості
 
Цитата:

Сообщение от ТоптуновПотапов (Сообщение 3582725)
Это планарии.
Уничтожить их невозможно, но они сами исчезнут как только чуть чуть созреет аквариум. Обычно не более 2-х недель они присутствуют.

в моїй банці з креветосами постійні гості раз в три роки перезапуск зрозумів що заморозку потрібно викидать коли кормив тетрою проблем не було є можливість занести з рослинами

verhim34 10.04.2024 22:53

Re: Завелись незвані гості
 
про заморозку подробнее плиз, я этот момент пропустил. спасибо

Walentin 13.04.2024 18:57

Re: Завелись незвані гості
 
Цитата:

Сообщение от verhim34 (Сообщение 3591773)
про заморозку подробнее плиз, я этот момент пропустил. спасибо

кормив замороженими кормами-мотиль, трубочник, дафнія і т.п. хотів їм меню розширити

celemtine 21.05.2024 12:56

Re: Завелись незвані гості
 
Цитата:

Сообщение от Walentin (Сообщение 3591811)
кормив замороженими кормами-мотиль, трубочник, дафнія і т.п. хотів їм меню розширити


Эта информация - как раз то, что мне было нужно, спасибо вам большое за вклад!:)


half body sexdoll


Текущее время: 10:38. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.